E mërkurë, 27 Tetor, 2021
6.5 C
Tirana

Etiketa

transferim

Varane te Mançester Junajtid/ Klubi anglez jep detajet e transferimit

Rafael Varane do të jetë futbollisti më i ri i Mançester Junajtid. Lajmin e bëri të ditur vetë klubi anglez përmes një njoftimi, duke...

Sanço te Mançester Junajtid, transferim dhe pagë marramëndëse për 21-vjeçarin

Jadon Sanço është futbollisti më i ri i Mançester Junajtid. 21-vjeçari anglez, u transferua në Premier Ligë, pas 4 sezoneve në Gjermani, me skuadrën...

Mediat italiane: Hysaj mund të transferohet te Milan

Milan po kërkon të nënshkruajë me një mbrojtës, i cili mund të jetë zëvendësuesi i Theo Hernandez dhe Rossonerët kanë kthyer vëmendjen e tyre...

Bufon pranë kalimit te Olimpiakos? Flet agjenti i portierit italian

Portieri italian, Xhanluixhi Bufon dhe agjenti i tij, po diskutojnë një transferim të mundshëm tek skuadra greke e Olimpiakosit. Media greke “Gazzetta.gr”, publikoi disa kohë...

Ekezekutimet mafioze në Elbasan, lirohet nga detyra shefi i Hetimit

Ekzekutimet e fundit mafioze që janë regjistruar në qytetin e Elbasanit kanë vënë në lëvizje strukturat e rendit. Mësohet se Shefi i hetimit në...

E bujshme/ Real Madrid kërkon mbrojtësin e Kombëtares shqiptare

Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja, teksa thuhet se Reali i Madridit ka shfaqur interes për të transferuar në skuadër mbrojtësin e Kombëtares,...

E bujshme/ Milani përgatit ”sulmin” për futbollistin e Kombëtares shqiptare

Futbollisti shqiptar, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli në fund të sezonit, ku i përfundon edhe kontrata. Mbrojtësi i Kombëtares, nuk ka rinovuar me...

Në Itali zbulojnë të ardhmen e Hysajt, ja ku pritet të transferohet shqiptari

Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Xhiufredi ka paralajmëruar se mbrojtësi këtë sezon do ta mbyllë kontratën me Napolin. Ai deklaroi se Hysaj po rishikon me...

E bujshme nga Italia, PSG nis bisedimet për Elseid Hysajn

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, i cili mund të...

E bujshme/ PSG-ja “piketon” futbollistin e Shqipërisë

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli në fund të sezonit dhe kjo tashmë është e sigurt, teksa është konfirmuar edhe nga vetë agjenti...

Të fundit

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...

Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia lë garën

Bërja e shqiponjës dy krenare nga Miss Serbia, Valentina Petrovic, ka tërbuar mediat serbe. Bukuroshja ka bërë shqiponjën, teksa ka pozuar me Miss Kosovën...

Zi në Ministrinë e Kulturës, ndërron jetë regjisorja e njohur

Një lajm tragjik ka ardhur sot nga Kosova, ku regjisorja e njohur Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë në ambientet e Ministrisë së Kulturës. Figura...

Një Kastriot i panjohur nga Dalmacia

Nga: Pëllumb Xhufi Emri dhe fama e Gjergj Kastriot Skënderbeut, e kthyen heroin në një referencë historike dhe element identifikimi kombëtar e kulturor për shqiptarët...

“Do shpërndajmë 1050 shtëpi”, Ahmetaj zbulon vendimin e qeverisë

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, ka zbuluar vendimin e qeverisë për Rindërtimin, ku në dy vjetorin e tërmetit do të shpërndahen 1050 shtëpi. Ahmetaj ka hedhur...