E martë, 25 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Samanta Karavella i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Young Zerkës

Këngëtari Young Zerka, dha një deklaratë të fortë në emisionin e kaluar në “Shiko Kush Luan”. Për të, Samanta Karavella nuk e meriton famën që ka. Por këngëtares duket se nuk i ka dalë inati. Madje, duke përfituar nga fakti që ishte e pranishme në emision, ajo ia ka kthyer me të njëjtën monedhë Zerkës.

Këngëtarja teksa luante në lojën “Këmbët në…”, iu desh të zbulonte emrat e dy personazheve që ka dëshirë të bëjë bashkëpunim, dhe dy të tjerë që nuk i ka si opsion për diçka të tillë.

Pasi përmendi Ardit Gjebrenë dhe Aurela Gaçen si emrat e saj të preferuar, ajo u ndal edhe tek ata që nuk do bënte asnjëherë bashkëpunim.

“Ronela dhe meqë më përmendi tek loja e “Paintball” herën e kaluar, dikush që nuk kam qejf është Young Zerka”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

FSHF regjistroi Veliajn/ Rama: I neveris përgjimet e bisedave!

Kryeministri Rama ka shuar heshtjen sa i takon një debati të fortë që ka ndodhur në orët e fundit pas publikimit të audio-përgjimit nga...

Në Turqi, qytetarët në radhë për të blerë bukë të lirë (VIDEO)

Pavarësisht motit me borë në Bursa, qytetarët krijuan radhë të gjata para kioskave të bukës BESAŞ për të blerë bukë të lirë. Qytetarët në rrethin...

Futet me thikë në dorë për të grabitur argjendarinë, pranga 35-vjeçarit

Blutë e Durrësit kanë arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi ka tentuar të grabisë një argjendari në qytetin bregdetar. Në pranga ka rënë shtetasi...

Acari pushton vendin, nesër temperatura në -11 °C

Sot (e martë dt.25) dhe nesër (e mërkurë dt.26) ulja e ndjeshme e temperaturave dhe ngricat mund të krijojnë probleme të ndryshme dhe vështirësi...

Xhef Bezos synon të ndalë plakjen e njeriut

Nga: Daniel M. Davis Xhef Bezos ka nisur një mision për të mposhtur plakjen e njeriut. Ai sapo ka angazhuar shkencëtarin Hal Barron nga “GlaxoSmithKline”për...