E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Rozana Radi flet për marrëdhënien e saj me partnerin (VIDEO)

Rozana Radi ishte e ftuara e radhës këtë të dielë në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Si rrallëherë vendosi të rrëfehej për marrëdhënien me partnerin e saj, Shpëtim Karakushin.

Në gusht të vitit 2018, ata zyrtarizuan lidhjen disa vjeçare me fejesë dhe jetojnë prej kohësh në një shtëpi të përbashkët. Këngëtarja e njëkohësisht moderatorja u shpreh se ajo mban më shumë inat mes atyre të dyve, por pendohet më shpejt pas një debati. Ajo tha se në situata të tilla herë largohet ajo nga shtëpia dhe herë Shpëtimi, por shumicën e rasteve janë jashtë, ndaj nuk ja ndjejnë mungesën njëri-tjetrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...