E martë, 2 Mars, 2021
0 C
Tirana

Ron Walsey i “Harry Potter” është bërë baba

Rupert Grint, aktori i njohur në të gjithë botën për interpretimin e magjistarit me flokë të kuqe Ronald Weasley në sagën e filmit Harry Potter, është bërë babai i vajzës së tij të parë.

Që nga viti 2011 aktori ka qenë i lidhur me aktoren Georgia Groome.

Lajmi u konfirmua nga zëdhënësi i aktorit, tani 31 vjeç, dhe nga partnerja i tij Georgia Groome në faqet e ‘People’: “Rupert Grint dhe Georgia Groome janë të lumtur të konfirmojnë lindjen e vajzës së tyre të vogël. Ne dëshirojme të kërkojmë që privatesia e tyre të respektohet në këtë moment shumë të veçantë “.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Covid-19/ Brataj: Treguesit janë brenda normave, ora e darkës ishte e tmerrshme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ishte i ftuar këtë të hënë në A2 nga ku foli për situatën e pandemisë në vendin tonë...

Kryemadhi: Do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017-ës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasi u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë...

Kryemadhi: Me marrëveshjen e sotme, Rama nuk del as i katërti në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se marrëveshja e sotme e nënshkruar mes PD-së dhe LSI-së, i ka hequr të drejtën Ramës për...

Berisha: Basha do të marrë 25-26 mandate në Tiranë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do marrë më shumë vota se ai vetë kur drejtonte këtë forcë politike. I...

Mbërrijnë mbi 15 mijë doza nga Pfizer, Rama: Bëni durim

Mbrëmjen e sotme mbërritën 15 mijë e 210 doza të vaksinës anti-covid nga kompania Pfizer. Pasi fillimisht Ministria e Shëndetësisë deklaroi se u shty ardhja...