E martë, 2 Mars, 2021
0 C
Tirana

Kitaristi i “Queen”, Brian May përfundon në spital

Kitaristi i Queen, Brian May përfundoi në spital, duke ngjallur ankth tek fansat të cilët menjëherë menduan se ai ishte infektuar me Covid-19, por personi i interesuar menjëherë sqaroi, me një foto dhe një video në Instagram, se kishte lënduar veten gjatë kopshtarisë , kështu që për ca kohë ai do të largohet nga rrjetet sociale për t’u çlodhur dhe shëruar sa më shpejt.

Lëndimi gluteal e pengon atë të ecë dhe të flejë pa ndihmë.

“Unë arrita ta bëja’ Gluteus Maximus’ tim copa copa në një moment tepër entuziast të kopshtarisë. Kështu që befas e gjej veten në një spital duke më skanuar për të zbuluar se sa keq jam lënduar.

Doli që kam bërë një punë të kujdesshme … nuk do të mund të eci për një farë kohe … Ose të fle pa ndihmë, sepse dhimbja është e pamëshirshme. Kështu që djema, nuk do të më dëgjoni për një kohë, më duhet të pushoj në shtëpi. Ju lutem mos më dërgoni mesazhe dhembshurie, kam nevojë për një heshtje shëruese. Do të kthehem, por më duhet pushim. Ok? Faleminderit, qofshi mirë! ”, Ka shkruar kitaristi i njohur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Covid-19/ Brataj: Treguesit janë brenda normave, ora e darkës ishte e tmerrshme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ishte i ftuar këtë të hënë në A2 nga ku foli për situatën e pandemisë në vendin tonë...

Kryemadhi: Do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017-ës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasi u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë...

Kryemadhi: Me marrëveshjen e sotme, Rama nuk del as i katërti në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se marrëveshja e sotme e nënshkruar mes PD-së dhe LSI-së, i ka hequr të drejtën Ramës për...

Berisha: Basha do të marrë 25-26 mandate në Tiranë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do marrë më shumë vota se ai vetë kur drejtonte këtë forcë politike. I...

Mbërrijnë mbi 15 mijë doza nga Pfizer, Rama: Bëni durim

Mbrëmjen e sotme mbërritën 15 mijë e 210 doza të vaksinës anti-covid nga kompania Pfizer. Pasi fillimisht Ministria e Shëndetësisë deklaroi se u shty ardhja...