E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

Rita Ora gjen dashurinë, zbulohet mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora duket se ka gjetur dashurinë e saj. Mediat e huaja shkruajnë se diva e muzikës është në një lidhje dashurie me producentin muzikor Romain Gavras.

Sipas burimeve për “The Sun”, 29-vjeçarja dhe producenti kanë katër muaj të lidhur me njëri-tjetrin.

Raportohet se Rita Ora ka rënë në dashuri me partnerin 10 vite më të madh, dhe lidhja e tyre është serioze.

Sipas këtyre burimeve, ata kanë filluar lidhjen që nga fillimi i karantinës dhe se kjo lidhje është duke u bërë akoma më serioze çdo ditë që kalon.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...