E enjte, 17 Qershor, 2021
16.5 C
Tirana

Pse moderatoret e “Top Channel” janë beqare? Dojna Mema: E kemi në kontratë

Moderatorja Dojna Mema ka vendosur që t’u përgjigjet fansave në Instagram. Një prej tyre e ka pyetur për jetën e saj private, duke përfshirë edhe moderatoret e tjera të “Top Channel”.

Pse moderatoret e “Top Channel” janë beqare, ju pëlqejnë të jenë të lira pa probleme”, ishte një ndër pyetjet e drejtur nga ndjekësit e saj.

Por moderatorja ka zgjedhur që ti përgjigjet me shaka, se e ka pjesë të kontratës për të qenë beqare. Ajo sërish ka zgjedhur që të mos japë asnjë koment në lidhje me romancat e saj.

E ndërsa një tjetër e ka pyetur se sa ndikon suksesi në karrierë, në zgjedhjen e një partneri. Dojna shkruan se do zgjedh partner jete, jo partner biznesi që ti duhet CV-ja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...