E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

“Pse më sheh ashtu…”, detajet nga sherri mes fqinjëve në Patos

Një konflikt mes fqinjësh është regjistruar ditën e sotme në Patos, teksa një prej tyre ka mbetur i plagosur.

Sipas BalkanWeb, personat e përfshirë në sherr Alionid Sali dhe Përparim Sehati ishin fqinj por familjet e tyre nuk flisnin dhe ishin në sherr.

Mësohet se sherri ka nisur kur njëri prej tyre i është drejtuar tjetrit “pse më sheh ashtu?”. Konkretisht ka qenë 31-vjeçari Sali që ka nxjerrë thikën dhe ka plagosur Seatin.

Ky i fundit u dërgua menjëherë në sallën e operacionit, teksa mësohet se është nën kujdesin e mjekëve.

Alionid Sali u arrestua 6 orë më vonë në një fshat të Mallakastrës, pasi ishte larguar nga vendngjarja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...