E enjte, 2 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Prurje të reja në “Big Brother Vip”

Sot “Big Brother Vip” premton shumë emocione dhe surpriza të vërteta. Në spektaklin që do të transmetohet mbrëmjen e sotme, do të ketë hyrje të reja. Një ndër banoret që përflitet se do të jetë pjesë e “BBV” është këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit u infektua me koronavirus.

Po ashtu burime për “Dosja.al” kanë bërë të ditur se fashion-blogerja, Sarah Berisha do të futet në “Big Brother VIP”. Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku paraqet stilin e saj të modës.

Situata gjatë ditëve të fundit në shtëpinë më të ndjekur të momentit, ka qenë e tensionuar. Banorët e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri, kanë thyer rregullin kryesor, atë të transparencës me publikun, dhe do të ndëshkohen nga “Big Brother”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

24 vende të botës me Omicron, OBSH: Rrezik më i lartë i ri-infektimit

Zyrtarët shëndetësorë thonë se varianti i ri i koronavirusit Omicron tani është bërë dominues në Afrikën e Jugut, dhe po nxit një rritje të...

Greqia konfirmon rastin e parë të Omicron. Gjobë kush nuk vaksinohet

Greqia ka raportuar rastin e parë të variantit të koronavirusit Omicron në ishullin e Kretës, njoftoi sot në mëngjes Ministri grek i Shëndetësisë, Thanos...

Akuzat për “Toyota Yaris”, Balla-Bashës: Kallëzoje penalisht Berishën

Në Kuvend janë rikthyer sërish përplasjet e ashpra ndërmjet mazhorancës dhe opozitës, në lidhje me ndryshimet në ligjin për "Pastrimin e parave". Kreu i...

4 mijë euro për gradën “Nënkomisar”, SPAK del me njoftimin e rëndësishëm

Një kryekomisar, me detyrë Lektor në Fakultetin e Hetimit pranë Akademisë së Sigurisë si dhe një Inspektor në Drejtorinë e Qarkullimit Rrugor të Policisë...

Basha: Institucionet shtetërore me kod omerta të mafies, pranoni Vettingun

Kryedemokrati Basha, nga Kuvendi bëri thirrje që të pranohet kërkesa për Vettingun në politikë. Gjatë fjalës së tij në seancën plenare në Kuvend, Basha...