E shtunë, 24 Korrik, 2021
24.5 C
Tirana

Plas sherri në emision/ Agim Doçi kapet me inxhinerin: Shkollën e ke bërë natën

Një përplasje e fortë është shkaktuar në emisionin “360 gradë” mes inxhinerit Arben Meçe dhe shkrimtarit Agim Doçi. Ky i fundit u revoltua sepse gjatë emisionit, i ftuari tjetër Mentor Nazarko nuk kishte folur fare.

Nga kritikat, debati kaloi në personale. Arben Meçe iu drejtua Doçit se kjo betejë nuk fitohet me batuta, por situata nuk është lënë me kaq. Agim Doçi i ka kërkuar diplomën e juridikut Meçes, ndërsa i tha publikisht se është me shkollë nate.

DEBATI:

Agim Doçi: Ka 56 minuta, nuk flet ai burri i zgjuar aty (Nazarko), ty duhet me të ndërru ilaçet.

Arben Meçe: Po qesh ajo atje, nuk fitohet kjo betejë me batuta Gim. Gjithmonë ke humb.

Agim Doçi: Kur ke qenë në Komision të Ligjeve? Nxirre diplomën e juridikut. Ti je një inxhinier mekanik që nuk dua të të ul, por je me shkollë nate.

Artur Zheji: Mos e prishni miqësinë.

Arben Meçe: A thua ti që do bie në këtë batak.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA do të kërkojë nga Kina t’u përmbahet “rregullave të lojës”

Zëvendës Sekretarja amerikane e Shtetit Wendy Sherman pritet t'i bëjë të qartë Kinës në bisedimet e ardhshme, se Uashingtoni e mirëpret konkurrencën me Pekinin,...

Protesta masive në Australi, qytetarët kundër karantinës

Mijëra qytetarë australianë protestuan këtë të shtunë në disa qytete kryesore të vendit kundër karantinës totale që është vendosur në shumë zona për shkak...

Ligjvënësit amerikanë kërkojnë që Olimpiada më 2022 të mos mbahet në Pekin

Një grup i ligjvënësve amerikanë, i ka bërë thirrje Komitetit Ndërkombëtar Olimpik, që të shtyjë Lojërat Olimpike Dimërore të vitit 2022 dhe të ndërrojë...

Skandali Pegasus: Shtete që përdorën programin përgjues

Aktivistë, gazetarë dhe politikanë në të gjithë botën janë përgjuar përmes telefonit, duke ngritur shqetësimet për mosrespektimin e privatësisë dhe abuzimin me të drejtat...

Merkato/ Nedved zbulon vendimin për të ardhmen e Ronaldos

Zëvendës Presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, ka treguar se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e Kristiano Ronaldos, në skuadrën bardhezi. Pas fitores së...