E premte, 3 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Përmbyset fugoni në Shkodër, plagosen 7 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur së fundmi në Shkodër.

Raportohet se një fugon është përmbysur në aksin rrugor Shkodër- Bogë e Malësisë së Madhe.

Nga të dhënat paraprake mësohet se shtatë persona kanë mbetur të plagosur.

Detaje të tjera rreth ngjarjes pritet të bëhen publike në minutat në vijim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Atentat ish-deputetit dhe ish-kreut të Komunës Velipojë

Haklaj plas ‘bombën’: Noka do tentojë të pushtojë selinë e PD më 12 dhjetor

Ish-kryetari i PD-së në Tropojë, Azgan Haklaj, ka lëshuar një deklaratë të fortë teksa ka thënë se Flamur Noka po përgatit strukturat për të...

Tensionet Rusi-Ukrainë, Lavrov dhe Blinken takim ‘kokë më kokë’

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken dhe Ministri i Jashtëm rus Sergey Lavrov, u takuan të enjten në Stokholm, Suedi, mes shqetësimeve në rritje...

Nëse “Foltorja” është demokraci, atëherë PD e meriton Berisha&Bashën

Nga: Ben Andoni Nëse në fillim njerëzit e PD-së mundoheshin të gjenin atë të veçantën dhe mënyrën sesi do të mbrohej Berisha me etiketimin “Non...

Ben Blushi dorëhiqet nga drejtimi i “Top Channel”

Ben Blushi ka dhënë dorëheqjen nga "Top Channel", media e njohur të cilën e drejtonte prej katër vitesh. Nga sot ai nuk është më...

Komiteti Teknik publikon masat e reja, çfarë do ndodhë nga 4 janari

Pas rritjes së rasteve dhe shtrirjes së madhe në mbarë botën si pasojë e variantit Omicron, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur që të...