E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Përballje brutale me shumë gjak dhe shenja në fytyrë, McGregor: Çfarë bishe! (Video)

Shoku i skuadrës së Conor McGregor, Artem Lobov e ka mposhtur kundërshtarin Jason Knight, pas një dueli të përgjakshëm në kafaz. Në Bare Knuckle FC është zhvilluar një luftë e ashpër dhe në fund gjithçka është vendosur me pikë, pasi asnjëri nga luftëtarët nuk ka rënë në oktagon.

Conor McGregor e ka mbështetur shokun e tij të skuadrës, Artem Lobov derisa rusi e mposhti Jason Knight, në një meç boksi brutal, me plot gjak dhe shenja në fytyrë e trup.

Lobov e Knight përfunduan me çarje në fytyrë, për të cilat tregojnë edhe fotografitë e tmerrshme të shfaqura pas meçit.

“Çfarë bishe. Krenar me ty. Një luftë e jashtëzakonshme. Lobov e meriton kontratën e re. Një shfaqje e madhe edhe nga Jason Knight. Respekt maksimal”, ka shkruar McGregor në Twitter.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Euro 2020/ Formacionet zyrtare, Angli-Kroaci gjithçka gati

Ndeshja e parë e ditës së sotme ajo mes Anglisë dhe Kroacisë nis në orën 15:00 dhe kombëtaret kanë publikuar dhe formacionet zyrtare.  

PD/ Voton i fundit nga kandidatët Agron Shehaj, ja fjala e tij për median

I fundit në rradhë nga kandidatët për kreun e Partisë Demokratike që votuan sot ishte Agron Shehaj. Në fjalën e tij pas hedhjes së...

Izrael/ Betohet sot qeveria e re, Netanyahu ‘zbret’ pas 12 vitesh nga pushteti

Në Izrael pritet të betohet sot një qeveri të re e cila do ta dërgojë Kryeministrin Benjamin Netanyahu në opozitë pas një 12 vjeçari...

Rritja e vdekshmërisë foshnjore, ogur zi

Blerina Hoxha/ Monitor Përpjekjet e tre dekadave në uljen e vdekshmërisë foshnjore u përmbysën vitet fundit, kur numri fataliteteve nën 1 vjeç arriti në vitin...

Vdekja e 44 vjeçarit në Velipojë, dhjetra pushues nga Kosova në protestë

Mungesa e mjekëve dhe e vrojtuesve në plazhe ka nxjerrë në protestë dhjetra pushues nga Kosova. Protesta ka ardhur 24 orë pasi në plazhin...