E shtunë, 24 Tetor, 2020
15 C
Tirana

Pas dëmtimit në qafë, Elseid Hysaj humbet eliminatoret

Më të lexuarat

Meta te berberi/ Artan Hoxha i nxjerr foton: Garda e Republikës rrethon zonën

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka publikuar një foto të presidentit Meta i cili ndodhet tek berberi. Fotoja është shkrepur nga larg, dhe kjo për...

Foto/ Lefter Koka me Fatos Nanon, ndryshim drastik i ish-kryeministrit

Deputeti Lefter Koka ka publikuar në rrjetin social, Facebook një foto krahë për krahë me ish-kryeministrin socialist Fatos Nano. Në mbishkrimin e fotos, Koka shprehet...

Ku ndryshojnë Trump dhe Bajden mbi politikën e jashtme amerikane

Nga David Tafuri “The Hill” Menaxheri i fushatës së Trump e ka nxitur Komisionin për Debatet Presidenciale të “ri-mendojë dhe ri-publikojë një sërë temash…me theksin...

Ilona Staller, pornostarja që u zgjodh deputete në Itali (VIDEO)

E lindur në vitin 1951 në Hungari, Ilona u rrit nga nëna e saj dhe njerku i saj, një zyrtar i Ministrisë së Brendshme....

Plas sherri në studion e ‘Top Channel’, konkurrentët largohen nga emisioni

Puntata e radhës në ‘Përputhen’ ka përfunduar me sherre dhe me largim nga studio të djemve dhe vajzave që kanë shkuar për të gjetur...

Produksioni i ‘Përputhen’ e përjashton nga emisioni, reagon Shqipja (FOTO)

Produksioni i emisionit “Përputhen” në Top Channel, dje vendosi të përjashtonte konkurrenten Shqipe Hysenaj nga programacioni, për një afat kohor të papërcaktuar. Në nisje të...

“Hetues amerikanë asistojnë në çështjet e SPAK dhe BKH”, flet Yuri Kim

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka shprehur edhe një herë mbështetjen e SHBA ndaj institucioneve të dala nga reforma në drejtësi. Ajo u shpreh se...

Vritet ish-sportisti, babë e bir e ekzekutojnë në mes të restorantit

Një atentat i mori jetën ish-sportistit të arteve marciale të përziera (MMA) Shamil Abdulmuslimov në qytetin e Kasaviurtit në Dagestan. Kamerat regjistruan të gjithë ngjarjen...

“Mos më prekni me dorë, jam i sëmurë”, zbardhet incidenti i Ndocajt me policinë

Ish-deputeti Eduart Ndocaj është shoqëruar sot në komisariat, pas incidentit në përurimin e shtëpisë së Gjergj Fishtës. Forcat e policisë kanë shoqëruar ish-deputetin, i...

E akuzuan për vrasjen e Remzi Hoxhës, reagon ashpër Sali Berisha

Ish kryeministri, Sali Berisha i është përgjigjur akuzave të familjarëve të biznesmenit të njohur Remzi Hoxha. Ai ka hedhur poshtë akuzat se ka gisht...

Pas dëmtimit të futbollistit Elseid Hysaj, mbrëmjen e djeshme në ndeshjen kundër Torinos, ka ardhur edhe vetë reagimi i kapitenit të Shqipërisë.

Përmes një postimi në Instagram, Hysaj i falenderon të gjithë duke theksuar se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

“Faleminderit të gjithëve për mesazhet, falenderoj Zotin, që jam mirë. Gjithmonë forca Napoli”, shkruan Hysaj.

Nga ana tjetër mësohet se trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, ka telefonuar stafin mjekësor të Napolit për të mësuar diçka më shumë në lidhje me situatën e mbrojtësit.

Mjekët i kanë komunikuar trajnerit se shkodrani nuk do të jetë gati për dy sfidat e radhës të Shqipërisë me Turqinë dhe Moldavinë. Bëhet me dije se mjekët italianë kanë vendosur që për 20 ditë, Hysaj të mos dalë në fushën e lojës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Macron: Franca do përballet me koronavirusin deri verën e ardhshme

Me ardhjen e vjeshtës dhe virozave të stinës, u vu re një shtim edhe të infektuarve. Ulja e temperaturave ka ndikuar drejtëpërdrejtë në fluksin...

“Situata e pandemisë është ashpërsuar”, Merkel lëshon ultimatumin e fundit

Gjermania ka shënuar sërish rritje masive të infektimeve. Në video-mesazhin javor, kancelarja Merkel kërkoi nga qytetarët që të reduktojnë sa të mundin kontaktet personale,...

“40 vite të dënuar në karrocë”, 4 të paralizuarit kanë nevojë për ne (VIDEO)

Të prekur me epilepsi që në moshë të vogël, 3 nga fëmijët e familjes Mustafa janë të paralizuar. Janë në këtë gjendje për më...

Masa ekstreme nga Etiopia, dy vite burg nëse neglizhojnë masat anti-covid

Qytetarët që neglizhojnë të zbatojnë rregullat e vendosura ndaj pandemisë, do të dënohen deri në dy vite burg. Etiopia mund t’i dënojë qytetarët deri në...

Rusët sulm me mikrovalë ndaj agjentëve të shërbimit sekret amerikan

Autoritetet amerikane kanë hetuar për 4 vite, duke përdorur ekspertët më të mirë dhe tani janë të sigurt. Rusët qëndrojnë pas sulmeve ndaj diplomatëve...