E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Pas 3-vitesh në SHBA, Mira Konçi rikthehet në Shqipërinë për pushime (Foto)

Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij, Mira Konçi u shpërngulën nga Shqipëria për të shkuar në SHBA, ku dhe jetojnë prej 3 vitesh.

Pak ditë më parë, vajza e tyre, Era, u diplomua dhe publikoi disa foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqej krah prindërve dhe vëllait të saj, Drinit.

Së fundmi, në një foto të shpërndarë sërish nga Era, shohim se ata janë rikthyer në Shqipëri, për të kaluar disa ditë pushime. Ajo ka postuar një foto me nënën e saj në Llogora.

Po ashtu, Mira është fotografuar edhe në një nga sallonet e bukurisë në Tiranë, ku duket se ka ndryshuar edhe look.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...