Stil

Pas 13 vitesh mbyllet emisioni satirik ‘Bypass Show’


               Publikuar në : 15:35 - 08/11/19 M S

Emisioni satirik ‘Bypass Show’, nuk do të vazhdojë më transmetimin e tij në TV Vizion Plus. Pas 13 viteve në ekran, rrugëtimi për këtë emision duket se i erdhi fundi.

Lajmi në fjalë është përcjellë nga vetë moderatori i emisionit, Agim Bajko.

“Miq te ‘Bypass Show’. Prej 13 vitesh, kemi qene bashke ne nje udhetim fantastik permes satires, nepermjet te ciles jemi perpjekur te sjellim tek ju realitetin ashtu siç eshte ne te vertete.

Ne kuptimin e plote te fjales, kemi ndejtur shtrember dhe kemi folur drejt.

Por si çdo gje ne kete bote, edhe udhetimi yne e ka nje fund. Nga sot ‘Bypass Show’ nuk do ta vazhdoje me transmetimin e tij ne TV Vizion Plus, ku ndiqej prej me shume se nje dekade.

Ju falenderojme perzemersisht qe keni qene pjese e hapesires sone “disinformuese”, dhe siç thote edhe Bajko… RELAX!”, shkruan ai.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: