Aktualitet

Pamjet skandaloze në Tiranë/ Mamaja shet trupin, shfrytëzon fëmijët si tutorë


               Publikuar në : 13:32 - 10/09/19 A.F

Emisioni “Stop” sjell sonte me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamje skandaloze, që shqetësojnë banorët dhe fëmijë të mitur, që ndihmojnë të ëmën, të ushtrojë “profesionin” e saj, atë më të vjetrin e njerëzimit.

Gjithçka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Banorët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Pamjet e pazakonta, do të mund t’i ndiqni sonte në mbrëmje në emisionin “Stop” në orën 20.10 në ekranin e TV Klan.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT