E diel, 24 Tetor, 2021
13.5 C
Tirana

Paloma në rolin e “fallxhores”, ja çfarë parashikon për Ilirin (VIDEO)

Paloma brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka bërë edhe rolin e fallxhores. Ajo së bashku me Ilirin, u dënuan për shkak të disa thyerjeve të rregullave që kishin bërë gjatë ditëve.

Së bashku me lojtarë të tjerë, qëndruan dy ditë në dhomën e dënimeve, pa asnjë kontakt me konkurrentët e tjerë. Së bashku me Ilirin dhe Palomën u dënua dhe Fifi me Arditin.

Duke mos pasur angazhime në qëndrimin në dhomë, Paloma mori edhe rolin e “fallxhores” duke i lexuar filxhanin Ilirit.

Ajo tregoi me detaje nga jeta personale e tij, duke përmendur se bashkëshortja e tij, Emanuela ndihej e ngarkuar emocionalisht dhe se ata mund të bëhen prindër për herë të dytë, madje me një djalë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...