E premte, 23 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

I nxorën videon intime, këngëtarja flet pas disa vitesh

Për herë të parë pas disa vitesh, Paris Hilton ka folur për periudhën më të vështirë të jetës së saj, kur i publikuan një video intime  me ish të dashurin Rick Salomon.

Ajo e ka pashkruar këtë si një periudhë të tmerrshme, në të cilën tha edhe se kishte menduar vetëvrasjen:

“Ishte sikur të kanë përdhunuar. Ndjeja se kisha humbur një pjesë të shpirti tim. Unë doja të vdisja. Isha si: Thjesht nuk dua të jetoj”.

Në kohën kur u publikua video me përmbajtje seksuale të Paris, ajo sapo kishte arritur sukses në botën e televizorit, ku së bashku me shoqen e ngushtë Nicole Richie shkëlqyen në serialin televiziv The Simple Life.

“Unë nuk doja të bëhesha e njohur në këtë mënyrë… Kurrë nuk do të jem ashtu siç kam qenë,”-shtoi Paris. Video u publikua në vitin 2004.

  

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...