Stil

Nuk kishte lexuar asnjë libër, aktori i “Portokalli”-së ndahet nga partnerja


               Publikuar në : 09:03 - 12/01/20 M S

Aktori i mirënjohur i humorit, Ledio Lako, ka ndarë me publikun disa detaje pikante nga jeta e tij private, teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.

Ai ka treguar për takimin që kishte pasur me një vajzë, dhe se ndarja e tyre kishte qenë mjaft e shpejtë, pasi ajo nuk kishte lexuar asnjë libër.

“Doli Ismail Kadare në televizor, dhe e pyeta se kush është. Më tha nuk e njoh. Pastaj e çova në radio, dinte të gjitha këngët përmendësh edhe thashë ku po shkon kjo botë. Nuk është vetëm marrëdhënie seksuale jeta, edhe do flasësh diçka”, u shpreh ai.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT