E diel, 13 Qershor, 2021
23 C
Tirana

“Nuk harxhojmë asnjë kokërr leku”, Aurela Gaçe hap arkivin dhe ‘sfidon’ shtëpitë e modës

Përveç vokalit dhe performancave energjike këngëtarja Aurela Gaçe duket se është një ‘hap përpara’ dhe me modën. Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme disa foto të vjetra  në rrjete sociale ku ka treguar se shumë nga trendet që janë sot, ajo i ka veshur më parë.

“Po pse prapë do blejmë të njëjtat gjëra ne? Këto shtëpitë e modës që na nxjerrin “gjarprin” në modë tani e na çmendën me çizme e me bluza e fustane print, ta dinë që nuk harxhojmë asnjë kokërr leku. I kam harxhuar një herë !…1995 # kur nuk kishim rrjetet sociale, por kishim printin e gjarprit,”-shkruan në një nga fotot këngëtarja e njohur shqiptare.

Nuk është hera e parë që Aurela publikon në Instagram foto të vjetra të saj ku tregon jo vetëm mënyrën ka performuar në skenë, por edhe sa I përket stilit dhe veshjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...

Ikja e Gramoz Ruçit nga politika dhe raporti mes moshës e pushtetit

Nga Alfred Peza Në sport sado i zoti që të jesh, mosha të limiton duke të detyruar që të “varësh këpucët në gozhdë”, atëherë kur...

Biden pritet të sigurojë aleatët e NATO-s për mbrojtjen reciproke

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut (NATO) do të diskutojë rishikimin e konceptit të saj strategjik kur udhëheqësit e saj, përfshirë Presidentin amerikan...