Aktualitet

Njihuni me surprizat e motit për sot, temperaturat minimale -4 gradë


               Publikuar në : 08:46 - 09/02/20 M S

Sot nuk priten reshje në të gjithë qarqet. Temperaturat maksimale do të shënohen në bregdet 13 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore -4 gradë celcius.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 / 13 °C
në vendet e ulëta: 2 / 12 °C
në vendet malore: -4 / 6 °C


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT