E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

Një nga femrat më të bukura në botë shtrohet në spital me koronavirus

Ish Miss Bota, Aishwarya Rai Bachchan, e cilësuar si një nga gratë më të bukura në botë, është konfirmuar pozitive me koronavirus.

Ajo është shtruar në një spital në Indi së bashku me vajzën e saj 8-vjeçare. Ylli i Bollywood, së bashku me të gjithë familjen e saj janë në spitalin Nanavati në Mumbai.

Javën e kaluar u konfirmuan pozitivë bashkëshorti i saj Abhishek Bachchan dhe vjehrri Amitabh Bachchan. Edhe këta të fundit janë aktorë mjaft të njohur në Indi.

Aishwarya Rai, e cila ka luajtur edhe në filmin e Hollywood “The Pink Panther 2” ishte më herët në izolim në shtëpi para se gjendja të përkeqësohej.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Trashëgimia e fortë e epokës Trump

Nga: Pierre Haski “Internazionale” Ndërsa Shtetet e Bashkuara po përgatiten të jetojnë shumë gjatë me trashëgiminë e Donald Trump, pjesa tjetër e botës mezi pret...

Prishi kontratën me skuadrën, Igli Tare shënjestron ish-lojtarin e Milanit

Pas prishjes konsensuale të kontratës së tij me Arsenalin, Sokratis Papastathopulos është vendosur në shënjestrën e shumë klubeve që do t’a përfitonin grekun me...

Të premtosh ‘shkapjen’ e shtetit, për ta gjunjëzuar atë

Nga: Mero Baze Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, përjashtoi Albin Kurtin dhe 46 deputetë të tjerë, nga e drejta për të kandiduar, pas verfikimit...

“Ti e di që unë fitova”/ Publikohet letra që Trump i la Bidenit

Publikohet letra që Donald Trump i ka lënë pasardhësit të tij në Zyrën Ovale, Joe Biden. Trump edhe në çastet e fundit të tij të...

Jozefina Topalli tregon kushtin e fortë për t’u bashkuar me Partinë Demokratike

Kryetarja e Partisë “Lëvizja për Ndryshim”, Jozefina Topalli thotë se bashkimi i së djathtës është i rëndësishëm por thekson se nuk mund të bëhet...