Histori

‘Një ëndërr 500 vjeçare’


               Publikuar në : 11:06 - 09/11/19 M P

Foto të rralla të Shqipërisë në agim të Pavarësisë 1912. Të varfër por krenarë, Shqipëria në prag pavarësie. Foto nga koleksioni i rrallë i francezit Gabriel Lui-Zhare dhe Edit Durham.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT