E premte, 23 Tetor, 2020
22 C
Tirana

Nipërit e aktores së njohur: Nënës i është djegur USB-ja (VIDEO)

Më të lexuarat

Ilona Staller, pornostarja që u zgjodh deputete në Itali (VIDEO)

E lindur në vitin 1951 në Hungari, Ilona u rrit nga nëna e saj dhe njerku i saj, një zyrtar i Ministrisë së Brendshme....

Meta te berberi/ Artan Hoxha i nxjerr foton: Garda e Republikës rrethon zonën

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka publikuar një foto të presidentit Meta i cili ndodhet tek berberi. Fotoja është shkrepur nga larg, dhe kjo për...

Turqia eksporton armë anti-dron në Shqipëri

Një kompani që vepron në qytetin Antalya të Turqisë, armët kundër dronëve të dizajnuar nga inxhinierët turq që i ka prodhuar për Forcat e...

Vdes vullnetari që iu injektua vaksina anti-covid e prodhuar nga AstraZeneca

Autoriteti shëndetësor brazilian Anvisa, tha të mërkurën se një vullnetar i cili mori pjesë në një provë klinike të vaksinës COVID-19 të zhvilluar nga...

Plas sherri në studion e ‘Top Channel’, konkurrentët largohen nga emisioni

Puntata e radhës në ‘Përputhen’ ka përfunduar me sherre dhe me largim nga studio të djemve dhe vajzave që kanë shkuar për të gjetur...

“Hetues amerikanë asistojnë në çështjet e SPAK dhe BKH”, flet Yuri Kim

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka shprehur edhe një herë mbështetjen e SHBA ndaj institucioneve të dala nga reforma në drejtësi. Ajo u shpreh se...

E akuzuan për vrasjen e Remzi Hoxhës, reagon ashpër Sali Berisha

Ish kryeministri, Sali Berisha i është përgjigjur akuzave të familjarëve të biznesmenit të njohur Remzi Hoxha. Ai ka hedhur poshtë akuzat se ka gisht...

Ja cila grupmoshë po infektohet më shumë me Covid-19

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, dr. Skënder Brataj, pohoi se virusi ka pësuar mutacion gjatë gjithë këtyre muajve, dhe tani shfaqet me simptoma të ndryshme...

“Muajt e ardhshëm do jenë të vështirë”, Mitsotakis: Nga e shtuna me kufizime

Jo vetëm Italia, por edhe Greqia vijon me shifra të frikshme të të infektuarve. Masa të tjera do të hyjnë në fuqi, duke kufizuar...

“Pas 10 ditësh del dhe nuk infekton të tjerët”/Epidemiologu jep lajmin e mirë

Epidemiologu Ilir Alimehmeti, në një lidhje ‘Skype’ në ‘Wake Up’ në Top Channel, sqaroi udhëzimin më të fundit nga ekspertët e shëndetit, i cili...

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” kanë qenë nipërit e aktores së njohur Florinda Mazreku, të cilët i kanë bërë një surprisë të bukur dhe i kanë kërkuar falje që zihen shpesh herë. Madje ata i kanë kërkuar që ajo të hapë edhe rrjetet sociale, per të qenë më e famshme.

Ardit Gjebrea: Pse turpëroheni ju kur nëna takon shokët tuaj?

Dean: Mua më vjen turp sepse nëna na pyet për shokët a janë rrugeçër a jo.

Ardit Gjebrea: Çfarë do të thotë për ju fjala rrugeçër?

Dean: Ata që shajnë, thonë fjalë të pista, ata që bëjnë gjëra të këqija domethënë.

Ardit Gjebrea: Po ju me mësime a jeni mirë?

Dean: Po shumë mirë. Më përpara i bënim detyrat me nënën në shtëpi dhe nëna është shumë e mirë në shkrime dhe çdo gjë dhe ajo do që unë të jem me të gjitha 10. Më thotë bëjë shkrimin e mirë, mëso shumë, lexo shumë dhe sa herë iki tek nëna më bën të lexoj shumë dhe t’i bëj të gjitha detyrat.

Ardit GjebreaPo ju pse i thërrisni nënës Lila?

Erini: Kot për hobi.

Dean: I thërrisnin kur ishim të vegjël, na ka mbetur si shprehje.

Ardit Gjebrea: Pse i thoni nënës tuaj që i është djegur USB-ja?

Erini: Ngaqë është e vjetër 60 vjeç. Ata që kalojnë moshën 60-vjeç për ne i është djegur USB-ja.

Ardit Gjebrea: Kur të shkoni ju vetë 60 vjeç do shikoni që ajo USB-ja juaj i bën çdo laptopi dhe çdo kompjuteri dhe funksionon shumë mirë. Po me rrjetet sociale si jeni juve?

Erini: Instagram, SnapChat, Tik Tok dhe YouTube. Facebook nuk na pëlqen.

Ardit Gjebrea: Është për ata që i është djegur USB?

Erini: Po e gjete.

Ardit Gjebrea: Edhe unë nuk e përdor, domethënë ka kohë për t’u djegur USB-ja ime. /tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

U shoqërua në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj

Ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua paraditen e sotme përpara shtëpisë së At Gjergj Fishtës në Lezhë, teksa pritej...

Rama nga shtëpia e Gjergj Fishtës: Dallimi mes asaj që kishim dhe që duam

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social, Facebook fotot e shtëpisë së rikonstruktuar të shkrimtarit të madh, Gjergj Fishta. Rama thekson se ashtu si...

Shqipëria, rekord në Europë për koncesionet e partneritetit publik privat (PPP)

Shqipëria shënon një rekord në Europë sa u përket angazhimeve jashtë bilancit të qeverisë, që ka marrë për koncesionet e formës së Partneritetit Publik-Privat...

Ende nuk dihet nëse aktakuza ndaj Thaçit, është konfirmuar apo hedhur poshtë

Dhomat e Specializuara në Hagë nuk e kanë njoftuar ende publikun nëse aktakuza për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit, ndaj presidentit të Kosovës,...

Covid ‘pushton’ Shqipërinë: Dita e tretë rradhazi me mbi 300 raste të reja

Covid-19, duket se ka dalë jashtë kontrollit në vendin tonë. Për të tretën ditë rradhazi, janë regjistruar mbi 300 raste me koronavirus. Gjatë 24 orëve të...