E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Netfliks/ Rikthehen ‘muskujt nga Brukseli’, Van Dami film të ri në 2021-shin

Titulli: The Last Mercenary (2021), Mercenari i fundit

Kohëzgjatja: 1 orë 50 minuta

Zhanri: Aksion

Regjia: David Charhon

Aktorët kryesorë: Jean-Claude Van Damme, Alban Ivanov, Samir Decazza

Një ish-agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur ish djali i tij akuzohet në mënyrë të gabuar për trafik armësh dhe drogë nga qeveria, pas një gafe të bërë nga një burokrat tepër i zellshëm lidhur me një operacion mafioz.

Kjo është linja e historisë së filmit të ri ku do ta shohim Van Damin. Filmi “The Last Mercenary (Mercenari i fundit) është në post-produksion dhe do të dalë për publikun më 30 korrik të këtij viti.

Traileri:

/Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...