E diel, 1 Gusht, 2021
28.5 C
Tirana

Ndryshohet juria e ‘Top Talent’, ja cilët janë anëtarët e rinj

Zbulohet se cilët do jenë anëtarët e rinj të jurisë të kompeticionit “Top Talent 3”, i cili nis në muajin janar 2020.

Ndryshe nga sezoni i mëparshëm ku ishin 5 anëtarë jurie, këtë vit do të ketë vetëm katër. Sipas Top Channel, anëtarët e jurisë për këtë vit do jenë:

1.  Olti Curri – personazh radiofonik prej 18 vitesh, autor tekstesh të këngëve fituese në disa festivale, blogger i parë me një popullaritet ndjekësish,

2. Jonida Vokshi, aktore, prezantuese e suksesshme dhe e dashur për publikun,

3. Hervin Culi, regjisor, aktor i njohur, drejtor i Teatrit Kombëtar,

4. Anita Haradinaj gazetare dhe spikere e suksesshme e ekranit kosovar.

Këtë sezon “Top Talent 3” do të moderohet nga Ori Nebiaj. Një risi tjetër e këtij kompeticioni është edhe përfshirja e disa kategorive në këtë edicion. Bëhet me dije se këtë vit do të ketë shumë pjesëmarrës edhe nga Kosova.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...