Shqipëria

Moderatorja e njohur shqiptare rrëzohet gjatë hapjes së emisionit


               Publikuar në : 16:52 - 13/11/19 B H

Spektakli “Dance With Me” nisi këtë javë me një incident pasi një nga konkurrentët është rrëzuar gjatë hapjes së spektaklit.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Stela Kotri, e cila në hyrjen e saj bashkë me partnerin Valer Kolnikaj, rrëshqiti duke rënë përtokë. Fatmirësisht moderatorja nuk duket të jetë lënduar rëndë pasi u ngrit menjëherë dhe vazhdoi performancën e saj.

Vetë ajo e ka publikuar këtë video në faqen e saj në Instagram.

“Dhe mbrëmja e djeshme nisi ashtu siç duhet me nje prezantim spektakolar valter kolnikaj pasi me le te bie si zonje, te paktën me ringrite me dinjitet”, ka shkruar ajo bashkangjitur videos.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT