E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

Me videon më të ëmbël, Sara dhe Ledri konfirmojnë se do bëhen prindër

Sara Hoxha dhe Ledri Vula, së fundmi kanë konfirmuar se do bëhen prindër për herë të parë.

Ka qenë Ledri ai i cili ka publikuar një video mjaft të ëmbël në rrjetin social Instagram, ku çifti ndan me ndjekësit lajmin se do bëhen prindër të një vogëlushjeje.

“Jom ka des syt me ti pa”, shkruan krah videos reperi i njohur.

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa 👼🏻 @sarahoxha 🧿

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ky i fundit bashkë me Sarën janë kthyer në çiftin më të dashur të showbiz-it dhe prej kohësh janë në qendër të mediave rozë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...