E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

Sara

Surprizojnë Sara dhe Pajtimi: Nuk jemi çift

Puthja e Sarës dhe Pajtimit mori vemendje brenda shtëpisë së “Big Brother”. Sara ishte ajo e cila nuk dëshironte që ajo puthje të bëhej...

“Ujë, ujë, shpejt”, Fifit i bie të fikët gjatë transmetimit LIVE (FOTO-VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, në "Big Brother VIP" ndodhi një situatë e sikletshme. Në kohën kur po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e...

Sarah dhe DJ PM puthen në buzë (VIDEO)

Në "Big Brother Vip" është shkëmbyer puthja e parë romantike. Puthja ka ndodhur mes DJ PM dhe Sarës. Të dy janë diskutuar shumë prej...

Sara ia pret shkurt DJ PM: S’kam hyrë në “Big Brother” për lidhje (VIDEO)

DJ PM ka shprehur pëlqimin për Sarën në “Big Brother VIP ”, që në çastet e para të hyrjes në banesë. Por nga ana e...

“Vetëm lopa pjell!”, Sara Hoxha reagon pas komenteve për shtatzëninë (FOTO)

Ledri dhe Sara janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizz-it shqiptar, dhe prej muajsh kanë qenë kryefjalë e mediave. Sara Hoxha e cila...

Me videon më të ëmbël, Sara dhe Ledri konfirmojnë se do bëhen prindër

Sara Hoxha dhe Ledri Vula, së fundmi kanë konfirmuar se do bëhen prindër për herë të parë. Ka qenë Ledri ai i cili ka publikuar...

Mamaja e Ledrit bën postimin special për ditëlindjen e Sarës (FOTO)

Ledri dhe Sara po shijojnë prej kohësh romancën e tyre. Partnerja e Ledri Vulës, feston sot ditëlindjen. Xheraldina, mamaja e Ledrit, ka uruar Sarën nëpërmjet...

Ledri dhe Dafina me projekt të ri, Sara nuk i lë vetëm

Dafi dhe Ledri (dikur partnerë), tashmë do sjellin një tjetër projekt. Gjatë xhirimeve të klipit të ri, mësohet se i ka shoqëruar dhe Sara Hoxha,...

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton për herë të parë partneren (FOTO)

Kastro Zizo është bërë sërish baba në fillim të këtij muaji. Partnerja e këngëtarit e njëkohësisht moderatorit e cila quhet Sara, ka sjellë në jetë...

Sara përlot publikun me historinë për shoqen: Si ia fshehëm sëmundjen e rëndë

Edhe pse disa njerëz mund të qëndrojnë në jetën tonë për një periudhë të shkurtër, ata lënë mbresa të mëdha dhe kujtime të paharrueshme....

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...