Kronikë

Me mjete ushtrie dhe forca policie, mbërrijnë në KZAZ-të e Lezhës materialet zgjedhore


               Publikuar në : 11:51 - 27/06/19 user tir

Me masa shumë të rrepta sigurie kanë mbërritur materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës.

Raportohet se materialet zgjedhore janë shoqëruar nga mjete të ushtrisë dhe forca të shumta të policisë.

Ndërsa nga ana tjetër, policia bashkiake ka kërkuar lirimin e ambienteve të KZAZ-ve. Tashmë na ndajnë vetëm 3 ditë nga zgjedhjet e 30 qershorit ndërkohë kujtojmë se situata politike në vend është shumë e tensionuar.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT