E martë, 14 Korrik, 2020
22 C
Tirana

“Mbase martohem”, Rike Roçi tregon për unazën e diamantit që mban në gisht

Më të lexuarat

Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka zhvilluar një bisedë ‘pyetje-përgjigje’ me ndjekësit e saj në Instastory. Rike postoi shumë pyetje të cilave iu përgjigj por nga të gjitha ato pikasi një pyetje në lidhje me një unazë prej diamanti.

“Kemi parë unazën e diamantit, ka ndonjë të re në jetën tënde private”, e pyet një nga ndjekësit.

Ish-banorja nuk ka dhënë një përgjigje koncize, duke i lënë ndjekësit e saj edhe më konfuzë në lidhje me këtë çështje.

“Mbetet private, mbase jam vetëm, mbase kam dikë prej vitesh, mbase do të martohem….o mbase…, shkruan Roçi në përgjigjen e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...