E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

Luana Vjollca nis xhirimet e “Shiko kush luan”, ja kush do e shoqërojë këtë sezon

Luana Vjollca ka nisur regjistrimin e puntatës së parë të emisionit. Ajo ka postuar një sërë videosh në rrjetet sociale, duke na bërë të ditur se edhe këtë vit do jetë nën shoqërinë e aktorëve të “Portokalli”-së, Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja.

Në videot e publikuara, ata shihen se janë shndërruar në fëmijë të vegjël, me rroba e look të përshtatur, teksa po ashtu përpiqen të flasin si fëmijë.

Pjesë e emisionit “Shiko Kush Luan” do jetë edhe Fifi, e cila do shoqërohet nga orkestra dhe pritet të dhurojë goxha spektakël.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë ka ndodhur në rajon në 24 orët e fundit

“Tirana Today” po ju sjell titujt kryesorë të zhvillimeve në rajon në 24 orët e fundit 1- Vendimi i BE, Zaev flet në krah të...

Zhvillimet kryesore në botë në 24 orët e fundit

Çfarë ka ndodhur në botë në 24 orët e fundit 1- Merkel thirrje shteteve të BE: Vendosni karantinën për udhëtarët nga Britania e Madhe 2- Shefi...

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...