Foto Galeri

Loredanës i zbulohet lidhja e fshehtë me reperin e famshëm

               Publikuar në : 15:08 - 15/05/19 M. S

Loredana është kthyer së fundmi në kryefjalë të mediave rozë, pasi është përballur me akuza nga më të ndryshmet për zhvatje parash.

Duke qenë se ajo ka qenë e shënjestruar nga mediat për të kaluarën e saj, është zbuluar se Loredana e cila është nënë e një vajze të quajtur Hana, përpara se të lidhej me Mozzik ka pasur një romancë me Shindy, i cili është një reper super i famshëm.

Ai është një reper i suksesshëm gjerman, dhe numëron një numër të lartë fansash nga e gjithë bota.

Sikundër shkruhet në mediat zvicerane, romanca mes tyre ka qenë e fshehtë.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT