Foto Galeri

Foto/Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kapen ‘mat’ në rrugët e Tiranës

               Publikuar në : 15:23 - 15/05/19 M. S

U bë një kohë e gjatë që flitet për një ndarje mes Lori Hoxhës dhe Vis Bajraktarit, e më pas ribashkim. Shumë është aluduar në sajë të fotove të postuara nga të dyja palët, duke hedhur hije dyshimi se ata ishin sërish bashkë.

Por përkundrejt zërave që qarkullonin, duket se thashethemet kanë qenë të vërteta. Ata janë fotografuar duke lëvizur bashkë në rrugët e Tiranës. Fotoja në fjalë është publikuar nga “Fun Day” në “IN Tv”.

Në janar ata nuk e ndiqnin njëri- tjetrin në Instagram. Kjo u kuptua si një shenjë se çifti shumë i komentuar nuk ishte më bashkë. Por, një foto e të dyve bashkë nëpër qytet, duket se hedh poshtë gjithçka është thënë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT