E premte, 22 Janar, 2021
11 C
Tirana

Konkurrentja e “Love story” braktis emisionin (VIDEO)

Mbrëmja e djeshme në “Love story” ka qenë me mjaft surpriza, teksa një nga vajzat shprehu dëshirën për të lënë emisionin. Valentina ka vendosur të largohet nga gara, duke thënë se nuk është ndjerë e respektuar nga Saimiri, i cili ka shprehur pëlqime dhe është puthur me vajza të tjera në program.

Ndonëse ajo ishte afruar shumë me Saimirin, madje ka zhvilluar edhe një takim me 33-vjeçarin këtë javë, dje ka qenë fundi i këtij rrugëtimi.

“Unë preferoj të tërhiqem, sepse nuk ndihem mirë kur Saimiri puthet me vajzat e tjera. Për mua, puthja është shumë e rëndësishme dhe duhet t’ia japësh një njeriu të cilin e ndien vërtet.

Unë erdha këtu për dashurinë, por nuk po e shoh, kështu që kam vendosur që të largohem. Dua të jem e sinqertë.

Dua të falenderoj produksionin që më dhatë mundësinë të isha këtu. Vajzave dhe Saimirit i uroj sukses. Saimiri është një djalë shumë i mirë, por unë nuk përshtatem me Saimirin”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...