E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Tea pezullohet nga “Për’puthen”

Gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen” u mor vendimi që Tea të pezullohej nga emisioni, për shkak të vonesës së saj. “Tea nuk është pjesë e programit sot, dhe dua të bëj një njoftim për të gjithë shikuesit. Ajo shpesh ka shfaqur pakorrektësi në fakt, në të gjitha oraret që kemi lënë për të regjistruar emisionin. Ka ndodhur dhe që vjen dy orë apo më shumë me vonesë dhe të gjithë ne, apo i gjithë produksioni presim vetëm Tean. Për këtë arsye, ajo do të jetë e pezulluar nga emisioni”, tha moderatorja Bora Zemani.

Marrë shkas nga ky vendim i produksionit, në studio kanë mbizotëruar debatet lidhur me vonesën e Teas. Nga të gjithë konkurrentët, vetëm Andi i doli në mbrojtje Teas. Ndërsa opinionisti Arjan Konomi e konsideroi vonesën e Teas si mendjemadhësi.

Në mbrojtje të Konomit ishte edhe Mevlani, i cili tha se të gjithë janë preçizë, dhe lënë problemet për të mos u vonuar për emisionin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...