E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Klevis Balliu: Majlinda Bregun nuk e njoh, Spiropali ka Skënderbeun

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka surprizuar me qëndrimin e tij ndaj Majlinda Bregut, teksa ka thënë se nuk e njeh.  Ai ka dhënë opinionin e tij mbi disa nga figurat politike në vend, teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”.

“Të jem i sinqertë, këtë nuk e njoh mirë, nuk kam patur asnjëherë kontakt dhe s’di çfarë të them, por është një mbështetëse shumë e fortë e qeverisë sot”.

Nga ana tjetër, ish deputeti i Partisë Demokratike nuk ka preferuar të flasë për Rudina Hajdarin, ndërsa për Elisa Spiropalin ai u shpreh:

“Kjo është në qejf të vetë pastaj, për sa kohë ka Skëndërbeun është në punë të vetë. S’është se kam ndonjë koment për të.

E kam takuar kur kam qenë në Parlament, por as nuk e njoh dhe as s’kam çfarë them, sepse më duket njeri bosh. Është si njeri transparent që nuk sheh diçka aty”, ka përfunduar Klevisi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...