E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Kledi jashtë shtëpisë së “Big Brother”: Donaldi dhe Beatrixi po bëjnë lojë

Donaldi dhe Beatrix po komentohen nga banorët brenda shtëpisë së “Big Brother”, për shkak të shkëndijave që ata kanë dhënë për njëri-tjetrin. Kledi Hysa i cili është eleminuar, e sheh raportin e tyre në kuadër të lojës. Që pas daljes së Semit, Donald Veshaj është afruar tej mase me Beatrix Ramosaj.

Ata janë larë dhe dy herë në dush bashkë, duke tërhequr vëmendjen e banorëve të tjerë.

Modeli i njohur dhe ish-banori i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Kledi, ka deklaruar se përqafimet e Donaldit dhe Beatrixës janë lojë, duke nënkuptuar se dyshja nuk kanë pëlqim të vërtetë për njëri-tjetrin.

Këshilla që ai ka për dyshen është që të mos e zgjasin shumë lojën, sepse familjet e tyre jashtë mund ta keqkuptojnë dhe të lëndohen.

“Kjo që po bën Triksa me Donaldin është një lojë. Vetëm që mos zgjasë shumë loja. Sepse ka dhe njerëz që mund të preken. Triksa ka familjen e vetë, dhe Donaldi dhe mund të lëndohen”, u shpreh Kledi në emisionin “Ditë e Re”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...