E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Kjo betejë do të fillojë së shpejti”, Kokalari del me paralajmërimin e fortë

Aktivistja shqiptare-amerikano, Evi Kokalari, e cila i është bashkuar “Foltores” së ish-kryeministrit Sali Berisha, ka dalë me paralajmërimin e radhës. Ajo thotë se pasi të spastrojnë PD-më, do të fillojnë edhe spastrimin e elementëve Sorosian në media. Dhe se kjo betejë do të fillojë së shpejti.

Statusi

Kush është me mua në këtë pikë:

Sa të spastrojmë PD-në, do fillojmë spastrimin e elementëve Sorosian në media. Kjo do të bëhet duke sabotuar çdo firm që sponsorizon emisionet e tyre.

Kjo betejë do të filloj së shpejti.

Gati jeni?

Evi Kokalari është shprehur shpesh herë publikisht kundër Lulzim Bashës. Vetë Kokalari hodhi akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, duke deklaruar se ai e përjashtoi ish-kryeministrin, duke e shkëmbyer me mbylljen e dosjes së tij të lobimit në SHBA.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...