E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

Kim Kardashian shpërthen në lot pas takimit me bashkëshortin e saj (Fotot)

Kim Kardashian u takua me bashkëshortin e saj Kanye West dhe u fotografua duke qarë gjatë bashkëbisedimit me të në makinë.

39-vjeçarja nuk i mbajti dot lotët gjatë takimit të parë pasi reperi 43-vjeçar “shpërtheu” në Twitter me akuza për tradhti dhe sulmoi vjehrrën Kris Jenner.

Rikujtojmë se më parë, në mitingun e tij elektoral pas kandidimit për President të SHBA-së, West tha se ai dhe Kim kishin menduar seriozisht për të abortuar vajzën e tyre, North.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...