E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Ke të fala nga Stresi”/ Të rinjtë tallen me 129-ën (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi është një ndër reperët më të ndjekur dhe të suksesshëm të vendit tonë. Ai gjithashtu është dhe një ndër personat të cilët nuk qëndron dot larg “telasheve” dhe problemeve me policinë.

Së fundmi ai ka qenë në qendër të mediave dhe policisë për pjesëmarrjen e tij në protestën e organizuar për vrasjen e Klodian Rashës, i riu 25 vjeçar që humbi jetën nga arma e efektivit të policisë më 8 dhjetor.

Që prej asaj dite Stresi u shpall në kërkim nga policia dhe deri tani ka ndryshuar herë pas here vendodhjen e tij.

Reperi në llogarinë e tij në Instagram, pak më parë ka shpërndarë një video në të cilën shihet dikush që telefonon “129” dhe dëgjohet ti përcjellë të fala nga reperi.

Përshëndetje! Ke të fala nga Stresi”– dëgjohet në videon e publikuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...