E hënë, 17 Janar, 2022
6.5 C
Tirana

Jennifer Aniston mban ende unazën e fejesës me Brad Pitt

Disa dashuri nuk harrohen kurrë, veçanërisht nëse ka miliona njerëz që i mbajnë mend.

Kjo është ajo që Jennifer Aniston ka mësuar ndër vite për martesën e saj me Brad Pitt. Dëshmia qëndron në detaje, të zbuluara së fundmi nga disa gazeta amerikane, të unazës së fejesës e veshur nga aktorja gjatë mbrëmjes së çmimeve SAG, gjatë së cilës ata të dy u takuan në prapaskenë.

Aktorja 51-vjeçare e ka ruajtur xhevahirin prej 500 mijë dollarësh që Brad i dhuroi kur u fejuan në vitin 1999. Nuk dihet nëse ish-bashkëshorti e vuri re diamantin e madh në gishtin e yllit të Friends, të treguar nga dhjetëra foto në internet, por vetëm tani është venë re nga disa fansa me kujtime fotografike dhe një sy të stërvitur.

Padyshim nëse Brad do ta kishte vërejtur, nuk do ta kishte problem ta kujtonte, duke pasur parasysh se modeliu studiua personalisht së bashku me artisten Silvia Damiani duke u bazuar në një palë vathë që Brad kishte blerë më parë për Jennifer. Unaza përbëhet nga një gur qendror mjaft i madh, i rrethuar nga një spirale diamantesh më të vogla.

Për momentin është e vështirë të supozohet për një afrim sentimental midis Brad dhe Jennifer, përvec miqësisë, vetëm për shkak të një unaze në gishtin e saj. Padyshim që lidhja mes tëc dyve nuk është diçka që është e destinuar të zhduket së shpejti.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...