E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

brad pitt

Profil/ Jeta e Brad Pitt në 24 pika, këputi tendinën e Akilit kur luajti Akilin

Uilliam Bradley Pitt është një aktor dhe producent amerikan. Ai ka marrë shumë çmime dhe nominime duke përfshirë një Academy Aëard si producent me...

Brad Pitt fiton kujdestari të përbashkët me Angelina Jolie pas 5 vitesh gjyq

Brad Pitt-it i është dhënë kujdestaria e përbashkët e fëmijëve që ka me Angelina Jolie, sipas konfirmimit të ‘Yahoo Entertainment’. Vendimi i përkohshëm vjen...

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt rikthehen bashkë në ekran

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt do të punojnë bashkë, për herë të parë në thuajse 20 vjet, teksa do të risjellin për publikun komedinë...

Angelina Jolie tregon arsyen e ndarjes nga Brad Pitt

Angelina Jolie së fundmi ka treguar arsyen e ndarjes nga Brad Pitt. Ajo rrëfeu se u nda për të mirën e gjashtë fëmijëve të tyre. Si...

Jennifer Aniston mban ende unazën e fejesës me Brad Pitt

Disa dashuri nuk harrohen kurrë, veçanërisht nëse ka miliona njerëz që i mbajnë mend. Kjo është ajo që Jennifer Aniston ka mësuar ndër vite për...

“Kisha 20 vite që s’qaja”, Brad Pitt flet për gabimet që ka bërë në të kaluarën

Aktori i famshëm amerikan Brad Pitt së fundmi ka realizuar një intervistë duke folur për gabimet që ka bërë në të kaluarën. Ai ka pohuar...

Brad Pitt dhe Angelina Jolie ‘ribashkohen’ pas divorcit të bujshëm

Duket se gjërat janë përmirësuar mes aktores Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Dy vjet pas divorcit të bujshëm, ata kanë rënë dakord që pushimet...

Nga Brad Pitt tek Leonardo Di Caprio, vipat që kanë vuajtur nga sëmundje të rënda mendore

Aktori i famshëm amerikan Leonardo Di Caprio, ka vuajtur që fëmijë nga çregullimi obsesivo-kompulsiv (OCD), sëmundje që iu rishfaq gjatë xhirimit të filmit “The...

Historia e pazakontë e aktorit/ Nga filmat e famshëm me Brad Pitt te lëmosha në rrugët e Londrës

Rrëfimi i jetës së Drew Gudal pa dyshim se mund të bëhet edhe film, por ajo çfarë është më e rëndësishme, është që historia...

Publikohet traileri, njihuni me filmin ku DiCaprio dhe Brad Pitt luajnë bashkë

Është publikuar sot traileri i filmit të shumëpritur të regjisorit Quentin Tarantino, i cili sjell bashkë në role kryesore dy aktorët më të mëdhenj...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...