E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Ja si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët (FOTO)

Samanta Karavello është një këngëtare shumë e talentuar dhe me pamje shumë të ëmbël, të cilën natyrisht e ka përsosur me kalimin e viteve, ashtu siç kanë bërë të gjitha koleget e saj.

Në këtë foto, ajo është në provat e “Këngës Magjike”, 10 vite më parë kur nuk kishte bërë akoma ndërhyrjen në hundë dhe në dhëmbë. Tani duhet thënë se Samanta e ka bërë pamjen e saj aq të përsosur sa ç’ka edhe zërin.

 

Ndërkohë, në foto shihen se sa kanë ndryshuar edhe kompozitorët Kledi Bahiti dhe Darko Dimitrov, me të cilët Samanta ka bashkëpunuar vazhdimisht, duke sjellë këngë shumë të bukura. /Panorama Plus

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...