Sport

Ja sa para parashikohet të fitojë sonte Inter


               Publikuar në : 21:47 - 09/02/20 M D

Deri në 5.5 milion euro…kjo është shuma që pritet të fitojë skuadra italiane Inter nga derbi kundër Milan.

Kujtojmë se ky është fitimi i katërt më i lartë në historinë “Serie A” dhe i treti i “nero-azure” në historinë e garave vendore.

Më herët është njoftuar se të gjitha 75,000 biletat janë shitur për duelin e rivalëve sonte në “Giuseppe Meaza”.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT