Foto Galeri

Ja me kë po i kalon pushimet Romeo pas ndarjes nga Jonida (FOTO)


               Publikuar në : 19:28 - 03/01/20 M S

Pak ditë më parë, këngëtarja jonida Maliqi tha se është beqare, duke pranuar ndarjen nga Romeo. “Unë jam një femër beqare, kur dua, dua fort dhe nuk kam turp ta shfaq atë, jam një femër që kam moral. Ndaj vendos shumë herë të iki nga ky vend, sepse këtu të mungon qetësia e privatësia, njerëzit xhirojnë me telefon e i dërgojnë nëpër redaksi. Nuk e kuptoj çfarë ka të jashtëzakonshme, por këta individë nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh”, u shpreh Jonida në “Rreze dielli”.

Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqi flet për herë të parë

Pas ndarjes, Romeo ka shkuar për pushime me mikun e tij. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale foto, ku tregon se ndodhet në Bullgari dhe shoqërohet nga një mik i tij.

 

View this post on Instagram

 

Ne Don Bansko @slagji1 ⛄️❄️??

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

 

View this post on Instagram

 

Qendrim serioz me kendveshtrim nga trotuari ??‍♂️?

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT