E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Iu zbulua lidhje me këngëtarin, Dojna Mema ka diçka për të thënë

Moderatorja Dojna Mema ka qenë në qendër të vëmendjes, pas një lajmi publikuar në media se është në një lidhje me këngëtarin shqiptar Vlashent Sata.

Së fundmi, ka ardhur edhe reagimi i saj, teksa ka lënë të kuptohet se nuk i ka pëlqyer aspak lajmi publikuar lidhur me jetën private.

Moderatorja e dashur për publikun, ka postuar në InstaStory një foto të saj, ku nxjerr gishtin e mesit, ndërsa shkruan: “Më aktuale se kurrë këto tre orët e fundit kjo foto”!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...