E premte, 15 Janar, 2021
7 C
Tirana

Ish-deputeti i PS-së i nënshtrohet me urgjencë një operacioni

Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj, i njohur me nofkën “Kaubojsi”, ka treguar me anë të disa fotove në Facebook, se i është nënshtruar një operacioni, pasi ka pasur një komplikacion me shëndetin e tij. Ai thotë se çdo betejë fitohet me vullnet dhe besim në Zot.

Statusi

Cdo betej fitohet kur ke vullnet dhe besim ne zot.

Falenderoj dotto.Gazin dhe Dotto. Andrea Formiga per punen e tyre te shkelqyer.

Cdo betej fitohet kur ke vullnet dhe besim ne zot.Falenderoj dotto.Gazin dhe Dotto. Andrea Formiga per punen e tyre te shkelqyer.

Publiée par Eduart Ndocaj sur Jeudi 15 octobre 2020

Së fundmi, Ndocaj ka bërë një transformim drastik. Ai është shprehur se ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale, dhe se për të mbajtur trupin në formë, mban një dietë të fortë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

CDU-ja gjermane: Vazhdimësi apo drejt së ardhmes së panjohur?

CDU, partia në pushtet në Gjermani, po zgjedh në votim virtual kryetarin e ri të partisë. Në postin e kancelarit, kryetari i ri do...

Rama publikon hartat: Ja si e shiti Berisha detin në vitin 2008 (Foto)

Kryeministri Rama, teksa ka folur për çështjen e detit me Greqinë, për herë të parë ka publikuar mbrëmë hartat e viteve 2001, 2008 dhe...

Meta-Denajt: Mos penalizoni Vlorën, zhbllokoni fondet e investimeve në rrugë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është përgjigjur shkresës dërguar në adresë të tij nga ministrja e Financave Anila Denaj, lidhur me për Projektin...

”Vajza u fut me forcë në makinë”/ Telefonata e qytetarit alarmon policinë

Një vajzë dyshohet se është marrë peng ditën e sotme në zonën e Insitutit në Kamzë. Mësohet se një qytetar ka telefonuar policinë dhe ka...

Kim takon kreun e KQZ-së: Më 25 prill, zgjedhje të lira dhe të ndershme

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kreun e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi. Kim siguroi mbështetje për...