E premte, 26 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Ilva Tare tregon më në fund portretin e së bijës Melody

Ilva Tare, sikundër edhe kolegët e saj, është munduar me çdo kusht që të mos tregojë asnjë detaj në lidhje me familjen e saj. Ajo është tërësisht e fokusuar në angazhimin e ri profesional.

Përtej profesionalizmit, ishte Melody, vajza e saj dhe politikanit Eduard Selami ajo që i dha statusin e mamasë për të parën herë.

Ilva u bë sërish nënë e një djali, vetëm dy vite më parë. Si rrallë herë ajo ka bërë një përjashtim, duke publikuar foton e së bijës, pasi ajo ka ditëlindjen.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Historia e çuditshme e vlonjatit Nuredin beu dhe pritja madhështore në SHBA

Nga: Auron Tare Disa vite më parë, isha ftuar në Nju Jork dhe Uashington DC, për të prezantuar në “Explorer Club” dhe “National Geographic”, projektin...

“Duhet të kujdesem për veten”, Fifi lë shtëpinë e “Big Brother VIP”

Pas incidentit të së martës ku shumë banorë kërkuan që Fifi të largohej, duket se sot ajo ka marrë vendimin final. Fifi ka vendosur...

Abuzoi seksualisht me nipin 8-vjeçar, arrestohet 45-vjeçari nga Prizreni

Një shtetas i shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka përdhunuar nipin e tij 8-vjeçar, bëhet me dije se është vënë në pranga. Bëhet...

Fifi i shkruan letër vetes në “Big Brother VIP”

Fifi ka qënë në një gjendje jo të mirë emocionale pas debatit me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo ka zgjedhur t’i drejtojë një letër vetes...

Vuçiç jep alarmin: Lindshmëria është e ulët, po shuhemi si komb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka dhënë alarmin për shuarjen si komb, pasi ka rënë në mënyrë të ndjeshme lindshmëria. Duke marrë shkas nga...