E martë, 26 Janar, 2021
9 C
Tirana

Icardi? Marotta i prerë: Mjaft me gjithë këtë…

Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka thënë se nuk e ka parë emisionin sportiv Tiki Taka dhe se është i lodhur nga spekulimet rreth Mauro Icardit.

Inter e konfirmoi javën e kaluar se ata kishin një bisedë miqësore me Wandan, por Icardi nuk duket afër kthimit, pasi edhe të hënë mungoi në stërvitje.

“Tiki Taka? Ne nuk e shikojmë atë emision. Është tepër vonë. Ne ngrihemi në orën 7 të mëngjesit, duhet të punojmë.”

Kur u pyet se kur do të flitet përsëri për Icardin, Marotta u përgjigj: “Mjaft me gjithë këtë … ”

Problemi mes Icardit dhe klubit ka filluar para disa javësh, ku lojtarit fillimisht iu largua shiriti i kapitenit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...